Centrum Bankietowo-Konferencyjne

Sala Diamentowa

Sala Diamentowa

Idealna na wesele, sala diamentowa jest przede wszystkim ucieleśnieniem marzeń o bajkowym balu, na którym gwiazdami wieczoru są Państwo Młodzi. Cristal pozwala młodym zamienić jeden wieczór w bajkę, w której bohaterowie mogą poczuć się jak księżniczka i książę w magicznym otoczeniu. Kryształowe woale w oknach, fenomenalne ogromne żyrandole mieniące się i błyszczące w blasku świateł oraz kryształowy baldachim stworzony z kryształowych sznurów nad stołem Państwa Młodych, będący ukoronowaniem sali – wszystko to nadaje sali luksusowy i elegancki blask.
Sala posiada ponad 30 opcji oświetlenia, które stwarzają odpowiednią scenerię na konferencje, wesela czy imprezy firmowe. Dodatkowego efektu dodają duże kule zawieszone na suficie po środku sali oraz napinany sufit lustrzany znajdujący się w obu ramionach sali, który odbija blask żyrandoli i potęguje siłę mieniącego się światła.

Sala przystosowana jest do ugoszczenia 220 osób. Ma ona usytuowany wysoko sufit, jest duża i przestronna, kolorystyka jest neutralna, sprawdza się przy każdej okazji. Dzięki swojej przestronności możliwe jest dobranie szeregu ustawień stołów. Sala posiada trzy wyjścia na taras, który prowadzi do ogrodu. Parkiet usytuowany jest na środku sali, wnętrze daje możliwość dobrania różnych ustawień oświetlenia. Dla komfortu naszych Gości, sala posiada osobne wejście bezpośrednio z zewnątrz, dzięki czemu uczestnicy imprezy mają zapewnioną prywatność. Do dyspozycji gości jest także moblina scena.

Wyposażenie i kolorystyka wnętrz idealnie wkomponuje się w każdą okazję.

 

Przykładowe ustawienia:

 

ustw1
ustw2

ustw3
ustw4
ustw5
ustw6
ustw7
ustw8